
Поліетиленовий пакет (40х40) із пластиковою ручкою "Грейс" (10 шт)
177 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000011893
+380 (66) 036-28-00
0971922015повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 40 см |
| Матеріал виробу | Поліетилен високого тиску (ПВД) |
| Матеріал(особливості) | ручка окремо, кріпиться самостійно |
| Область застосування | Для зберігання чи перенесення предметів у руках |
| Розмір зовнішній | 400 мм*400 мм |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Тип | Пакети із пластиковою ручкою |
| Тип ручки | пластмасова ручка, додатково прикріплюється |
| Товщина | 90 мікрон |
| Форма | Квадрат |
| Колір виробу | Різні кольори |
| Ширина | 40 см мм |
| Штрихкод | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 177 ₴
